Series
Ratings
52
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
On AirRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0