Series
Ratings
140
Mischievous KissRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5