Series
Ratings
117
Smile, MomRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Endless LoveRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.0
Two MothersRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.5