Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5