Series
Ratings
119
One Punch ManRated ★ 4.5
ForeverRated ★ 5.0- Jake 2.0Rated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
HavenRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.0