Titles you rated
Betty BlueRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Wild at HeartRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5