Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Penguin HighwayRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0