Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Grand PrinceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5