Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0