Titles you rated
HanbandoRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0