Titles you rated
Still 17Rated ★ 4.0- Dimension WRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 5Rated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5- From the New WorldRated ★ 2.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0