Movies
Ratings
817
The Boss BabyRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
RampantRated ★ 0.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5