Series
Ratings
14- To My Lonely SisterRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Romance of the Condor HeroesRated ★ 4.0