Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0