Titles you rated
- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Old WaysRated ★ 2.0
Bloody Chainsaw GirlRated ★ 1.0
YummyRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 0.5
Nightmare CinemaRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Platinum DataRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Monkey ShinesRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 1.5