Series
Ratings
40
BloodrideRated ★ 2.5
The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Death OfficeRated ★ 3.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Stars AlignRated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0