Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Going the DistanceRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0