Movies
Ratings
2084
28 Years LaterRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
GeniusRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5- Our VillageRated ★ 3.0
- A Starving Summer DayRated ★ 2.0
- One WinRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0