Movies
Ratings
92
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0