Titles you rated
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0