Series
Ratings
378
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
MRated ★ 5.0
Thermae Romae NovaeRated ★ 2.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0