Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0