Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0- Never Dive AloneRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Seventh SealRated ★ 3.5
The Seasons in Quincy: Four Portraits of John BergerRated ★ 2.5
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
An Autumn TaleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Boston StranglerRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 3.0