Series
Ratings
113
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Undone Season 2Rated ★ 4.0
Undone Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5