Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0