Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 3.0
The Orbital ChildrenRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Remake Our Life!Rated ★ 3.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5
I'm Quitting HeroingRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 4.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 0.5
The Eminence in ShadowRated ★ 0.5
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.0
TONIKAWA: Over the Moon for YouRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
I Shall Survive Using Potions!Rated ★ 3.0