Titles you rated
Ben-HurRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SaltRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0