Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5