Movies
Ratings
137
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 4.0