Movies
Ratings
520
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5