Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 5.0- Kamen Rider BuildRated ★ 3.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0