Movies
Ratings
37
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0