Series
Ratings
133- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0