Titles you rated
A LoveRated ★ 4.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0