Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.0