Movies
Ratings
124
Black SwanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5