Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
About a BoyRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.5