Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
ShooterRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0