Movies
Ratings
204
Spy GirlRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Oh My GodRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Romantic IslandRated ★ 3.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0