Movies
Ratings
187
CloserRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.5