Series
Ratings
49- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5