Movies
Ratings
307
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
PietaRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0