Titles you rated
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 1.0
RansomedRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5