Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
An Autumn's TaleRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Peace BreakerRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5