Titles you rated
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 녹색동물Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0