Movies
Ratings
540
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5