Titles you rated
Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
 
The LeopardRated ★ 3.0
Lupin the ThirdRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0