Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.0