Series
Ratings
91
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Secret LevelRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0