Titles you rated
 HerRated ★ 4.5 HerRated ★ 4.5
 Midnight in ParisRated ★ 4.5 Midnight in ParisRated ★ 4.5
 GORated ★ 4.0 GORated ★ 4.0
 BrokerRated ★ 3.5 BrokerRated ★ 3.5
 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
 DuneRated ★ 2.5 DuneRated ★ 2.5
 EternalsRated ★ 2.0 EternalsRated ★ 2.0
 Queens of the FieldRated ★ 3.5 Queens of the FieldRated ★ 3.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 The Devil All the TimeRated ★ 3.5 The Devil All the TimeRated ★ 3.5
 Don't Look UpRated ★ 4.5 Don't Look UpRated ★ 4.5
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
 VenomRated ★ 2.5 VenomRated ★ 2.5
 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0